Чи є різниця між посвідкою на проживання та дозволом на імміграцію?

Нинішнє покоління дуже прагне до максимально комфортного життя, шукає способи заробітку, щоб покращіті своє існування. У кожного своє поняття комфорту, свої уподобання та бажання для щасливого та повноцінного проживання. Найактуальнішим питанням сьогодення є від’їзд до інших країн.

Наша країна не виключення, іноземці відвідують Україну і залишаються у нас на необхідний час. Щоб без зайвих проблем перебувати на території держави, необхідно оформити, насамперед, дозвіл на імміграцію в Україну. Це перший документ, на шляху до в’їзду в Україну.

Він видається у межах імміграційної квоти, яка поділяється на два види. До першого входять ті люди, що оформлюються у її межах (такими можуть бути діячі культури, кваліфіковані фахівці, науковці, інвестори, колишні громадяни України, їхні родичі, батьки та діти і т.д.). Другий вид оформлюється поза межами квоти (піклувальники, особи, які знаходяться під опікою громадянина України, особи, для яких надання громадянства є державною вагою і т.д.).

Дозвіл на імміграцію не надає повноправного проживання на території України. Для тимчасового проживання чи постійного, потрібно оформлювати ще один документ — посвідку (вид) на проживання, де дозвіл імміграційної служби є першою вимогою.

Саме така посвідка надає іноземцю можливість проживати на всіх підставах українського законодавства, підтверджує дозвіл та визначає його особистість . Тимчасова посвідка діє один календарний рік, після чого її потрібно продовжувати.

Для процесу оформлення виду на проживання, перш за все, потрібно зібрати та надати весь обо’вязковий пакет документів, який окремий для кожного, в залежності від особливості ситуації. Приблизно він виглядає так: заява, пістава для оформлення, паспорт, медичне страхування, ідентифікаційний номер, фото.

Як зазначалось вище, посвідка діє рівно рік, на відміну від іншого документа, який в законодавстві виокремлюють як посвідка на постійне проживання. І навіть якщо Ви не знаходились цей час на території держави, вона анульовується, а не продовжується.

Не треба забувати, що є певний термін (90 днів чи за потребою 180 днів), які турист може використати для візиту в Україну. Якщо цих днів вистачає, то немає необхідності оформлювати пільговий документ. Наприклад для відвідування родичів, друзів чи просто прогулянки посвідка не вимагається. А 90/180 днів можна використовувати у роздріб.

Отже, в залежності від цілей та бажання цілком можливо залишитися на теренах нашої співучої України для реалізації поставлених мрій.

Партнерский материал. Текст заметки предоставлен рекламодателем. 

Оцените статью
Поделиться с друзьями
Информационный портал, экспертное мнение и опыт
Добавить комментарий

Adblock
detector