Настав час купити нову квартиру — у Києві

Житло для кожної людини — головний притулок, місце для відпочинку, ваш окремий куточок тиші та спокою, тому кожен хоче мати можливість проводити свій вільний від роботи час з максимальним комфортом. Житловий комплекс AGAM виконає це та навіть більше, дивуючи вас рівнем уваги до жителів.

Ми дамо вам те, що ви хочете – тишу, спокій та віддаленість від шумних міських вулиць столиці. Пил та гамір більше не будуть турбувати вас, бо комплекс знаходиться у Вишневому – невеликому містечку під Києвом, від якого до великого міста всього лише півтора кілометри.

Усе поряд — все важливе для життя та розваг ви знайдете поруч, тому потреба їздити за речами першої необхідності або просто за покупками навіть не виникне. Мешканцям нашого жилого комплексу немає необхідності знаходити окремий час на здійснення покупок або догляд за собою.

На першому поверсі є всі необхідні для вас та ваших дітей магазини та клуби:

  • продовольчий супермаркет, що працює у зручний для мешканців час;
  • магазини з необхідними в побуті речами, окрім продуктів харчування;
  • кафе для відпочинку всієї сім’ї;
  • спортивний клуб для вашого розвитку та здоров’я;
  • доступна аптека;
  • банківський офіс.

Також для зручності та безпеки ваших дітей комплекс розташований так, що школа та дитячий садочок знаходяться близько (півкілометра від будинків). Дорослих дітей буде безпечно відправити до школи одних, а малюків буде легше та скоріше забрати з садочку. Торгівельні центри також у зоні досяжності – ви не засумуєте на віхидних.

Нерідко можна почути, що батьки стережуться залишати дітей у дворі або навіть на спеціальному дитячому майданчику, хвилюючись за їх безпеку та здоров’я. Але якщо ви вирішили купити квартиру у Вишневому та обрали наш комплекс, хвилюватися немає жодних причин.

Комплекс охороняється на вищому рівні – розмова іде не тільки про житлові приміщення, а про всю територію. Ввечері вмикається освітлення двору, будинки ніколи не залишаються в небезпечній темряві. Все це дозволить вашій дитині гуляти у дворі без остраху, а вам – не хвилюватися.

Гуляти у дворі житлового комплексу AGAM зможуть не лише діти. Для всіх мешканців є зелений та незмінно чистий міні-парк, місця для прогулянок та вело доріжки. Для бажаючих працює тенісний корд, а для дітей будь-якого віку – корисний, веселий та розвиваючий дитячий майданчик.

Наш комплекс розвивається та стає краще для вас кожної секунди. Ви можете купити житло у розстрочку, замовити квартиру у будинку, який ще тільки будується – так ви краще сплануєте сімейний бюджет. Зробіть крок назустріч мрії та вільному життю з комфортом!

Партнерский материал. 

Оцените статью
Поделиться с друзьями
Информационный портал, экспертное мнение и опыт
Добавить комментарий

Adblock
detector